آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

دوازدهم خرداد

سلام همراه من ،بیا امروزمان را به لطف و کرم خدا امیدوار و آرام شروع کنیم و باور کنیم خدایی هست که مراقبمان است و لحظه ای ما را رها نکرده .صبح شما مثل خروشیدن خورشید گرم باد ????

درود بر پروردگارم او که هرلحظه من را میبیند ،اوکه مرا دید و بر خود احسنت گفت ،درود میفرستم بر پروردگارم او که گوهری گرانبها به من داد ،اوکه روح خودش را در من دمید تا جان بگیرم ،ای پروردگار مهربان و با رحمت از تو تشکر میکنم که من را باخودت آشتی دادی و من را در مسیر خودت قرار دادی،ای پروردگارم یقینا تو بزرگترین آموزگاری و تویی که به بهترین شکل و با حوصله به بندگانت آموزش میدهی و از آنها امتحان آسان میگیری،ای قدرت بی انتهای هستی از تو تشکر میکنم ،که هر لحظه به من جان دادی و لحظات من را با خودت کردی،ای پروردگارم از تو تشکر میکنم که سپاسگذاری های بی انتهایی را به من دادی تا با یاد آنها تو را ستایش کنم ،ای پروردگارم من را تسلیم خودت کن که تسلیم تو بودن از پادشاهی بهتر است،و این تسلیم است که اجازه حضور تو به درون من را میدهد،ای پروردگارم تویی تنها خالص،و پرستش تنها لایق توست ،پس من تنها از تو یاری میخواهم که تو بسیار بزرگوار و با حکمتی.

دوستت دارم

دعای جوشن کبیر

۲۰)ای گشاینده اندوه،‌ای برطرف کننده غم،‌ای آمرزنده گناه،‌ای پذیرنده توبه،‌ای آفریننده آفریدگان،‌ای راست وعده،‌ای وفادار به پیمان،‌ای دانای راز نهان،‌ای شکافنده دانه،‌ای روزی‏ دهنده بندگان.

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد بی سبب و بی واسطه شاد باشم و احساس رضایت درونی داشته باشم ،زیرا شادی و رضایت احساسات پاک و فرکانس بالایی هستند تجربه آنها بسیار خوب و مفید است .

امروز سعی خواهم کرد خدمت کنم ،زیرا خدمت روح مرا جلا میدهد و انرژی پاک و زلال آن مرا به مسیرهای درست زندگی می رساند.

امروز سعی خواهم کرد خشمگین نشوم ،زیرا من با خشم هیچ کاری را نمیتونم ب درستی انجام دهم و کل انرژی حیات بخشی مرا تمام می کند .

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x